Články a rady na tému odblokovanie mobilov

 
 
 
slider_1.jpg slider_2.jpg
 
 
 
 

Čo je to odblokovanie mobilu.

Blokovať mobilné telefóny začali operátori už pred veľa rokmi. Je to z ich strany istá forma zabezpečenia si toho, že mobil ktorý dajú svojmu klientovi za zvýhodnenú, teda dotovanú cenu, bude používaný iba na ich sieť, a tak sa im vráti suma ktorú dali do zadotovania ceny mobilu.

Celý článok...
 

Ako sa odblokuvávajú mobily.

Mobilné telefóny sa odblokuvávajú od čias, kedy ich operátori začali dávať do akcií za zvýhodnené ceny. O tomto som viac písal v článku „Čo je to odblokovanie mobilu“. Teraz vám napíšem viac o spôsoboch, akými sa toto odblokovanie robí, ako vám servisný technik urobí odblok.

Odblokovať mobil sa dá viacerými technikami. Sú menej náročné techniky, a tiež aj veľmi náročné techniky, dokonca až prakticky nerealizovateľné techniky.

Celý článok...
 

Čo tvorí cenu odblokovania mobilov?

Určite sa väčšina z vás rozčuľovala, že cena odbloku je pridrahá, a že či si vôbec máte dať odblokovať mobil. Rozčuľovali ste sa, že za dva kliky na myšku počítača si niekto vypýta toľko, koľko vy za deň zarobíte v práci a podobne. Pokúsim sa vám teda napísať, a vysvetliť tak, prečo niekedy platíte toľko, koľko platíte.

Celý článok...
 
 
 
Vlastný text

 
 
Vlastný text

 
 
Vlastný text

 
 
Vlastný text